دانستنی های دکوراسیون

ایده هایی برای نظم بخشیدن به دکوراسیون اتاق کودک

[ad_1]

با اصفهان دکور در یک مطلب تازه از دکوراسیون داخلی همراه باشید :

هر قدر هم که شما آدم منضبط و خانه داری باشید و گوشه گوشه ی خانیتان را زیر نظر داشته باشید، اتاق کودک همان فضای که قطعا از حوزه ی استحفاظی شما به دور است. دنیای پر جنب و جوش کودکانتان را نمی توانید محدود کنید کودکان دوست دارند بازی کند و این بازی کردن یعنی پخش کردن تمام اسباب بازی ها در گوشه و کنار خودشان! شما هم نمی توانید هر روز به دنبالشان بروید و اتاقشان را مرتب کنید! پس بهترین گزینه برای شما استفاده از سبدها و باکس های اسباب بازی است با ما همراه باشید تا ایده های متنوع آن را با هم ببینیم.

نظم بخشیدن به دکوراسیون اتاق کودک,منظم کردن دکوراسیون اتاق کودک

یک باکس کوچک چوبی چرخ دار به خوبی به فضای اتاق کودک شما سر و سامان می دهد

یک باکس کوچک چوبی چرخ دار همان چیزی است که به خوبی به فضای اتاق کودک شما سر و سامان می دهد،برای داشتن این باکس می توانید به سادگی از جعبه های میوه استفاده کنید، جعبه ها را سمباده بزنید و رنگ کنید و خیالتان از بابت نظم و ترتیب اتاق کودکتان راحت باشد.

 

دکوراسیون اتاق کودک,نظم دادن به اتاق کودک

سبدهای پارچه ای گزینه ی مناسبی برای اسباب بازی هاست این سبدها قابل شستشو هستند

سبدهای پارچه ای گزینه ی مناسب دیگری برای اسباب بازی هاست، نکته ی مثبتی که این سبدهای پارچه ای دارند قابل شست و شو بودن آن هاست، اگر در خیاطی مهارت دارید به سادگی می توانید با پارچه های محکم بلااستفاده یکی از آن ها را خودتان بسازید.

 

وسایل نظم دادن به اتاق کودک, روش های نظم دادن به اتاق کودک

سبدها ی حصیری به خوبی برای نظم بخشیدن به فضای اتاق کودک شما طراحی شده اند

سبدهای حصیری در طرح ها و رنگ ها و اندازه های مختلف وجود دارند که به خوبی برای نظم بخشیدن به فضای اتاق کودک شما طراحی شده اند، می توانید نوع رنگی یا ساده ی آن ها تهیه کنید و یک سبد طبیعی دوست داشتنی برای اسباب بازی کودکان خود داشته باشید.

 

نحوه مرتب کردن اتاق کودک,نظم دادن به اتاق بچه ها

سطل های آهنی یا پلاستیکی با رنگ های شاد تهیه کنید و اسباب بازی ها را در آن جای دهید

یکی دیگر از اکسسوری های نظم دهنده برای فضای اتاق کودک شما سطل ها هستند، سطل های آهنی و یا حتی پلاستیکی با رنگ های شاد تهیه کنید و اسباب بازی های بچه ها را در آن جای دهید. حتی می توانید  چند سطل با رنگ های مختلف تهیه کنید و لوازم و سایل کودکانتان را تفکیک کنید.

 

منظم کردن دکوراسیون اتاق کودک, طراحی اتاق کودک

یک ارابه ی قدیمی می تواند فضای اتاق کودک را دگرگون کند و هیجان بیشتری به اتاق بدهد

یک ارابه ی قدیمی می تواند فضای اتاق کودک شما را دگرگون کند و از طرفی هیجان بیشتری به محیط اتاق کودک شما می دهد. نگاهی به انبارتان باندازید و از کودکتان بخواهید وسیله ای که بیشتر با آن ارتباط برقرار می کند را برای این منظور انتخاب کند، با این کار خلاقیت کودک شما دو چندان می شود، شاید او یک دیگ یا قابلمه را انتخاب کند! چه ایرادی دارد آن را بیرون بیاورید و با هم رنگ کنید و بگذارید کنج اتاقش بدرخشد! با این کار تا ابد خاطره ی خوشی از کودکی های خود به یادگار خواهد داشت.

نظم دادن به اتاق کودک,نظم بخشیدن به دکوراسیون اتاق کودک

ننوهای قدیمی گزینه ی مناسب دیگری برای جای دادن اسباب بازی های کودکان شماست

 

ننوهای قدیمی گزینه ی مناسب دیگری برای جای دادن اسباب بازی های کودکان شماست! این ننو می تواند یادگاری از کودکی خودتان یا فرزند اولتان باشد که گوشه ی انباری خاک می خورد، آن را بیرون بیاورید و با خلاقیت خود تزیین کنید برای اتاق کودک دلبندتان استفاده کنید .

 

طراحی اتاق کودک, وسایل نظم دادن به اتاق کودک

سطل های بزرگ پلاستیکی به دلیل دوام بالا برای کسانی که کودکان شیطان دارند بسیار مناسب اند

سطل های بزرگ پلاستیکی به دلیل دوام بالا برای کسانی که کودکان شیطون دارند بسیار مناسب اند. برای تهیه آن ها کودکان خود را همراه داشته باشید و از او بخواهید رنگ مورد علاقه اش را انتخاب کند و با این کار احترام به عقاید را از کودکی به او بیاموزید.

 

منبع : chidaneh.com

[ad_2]

امیدواریم از این مطلب بهره کافی را برده باشید ، بزودی با شما همراه خواهیم بود در یک مطلب تازه تر از دنیای دکوراسیون داخلی

گروه مهندسی اصفهان دکور آرزوی بهترینها را برای شما دارد.

لینک منبع

امتیاز شما به این مطلب

دکمه بازگشت به بالا