دانستنی های دکوراسیون

خانه‌ای به زیباییِ پاییز

با اصفهان دکور در یک مطلب تازه از دکوراسیون داخلی همراه باشید :

زندگی انلاین: فصل پاییز یکی از زیباترین و خوشایندترین فصل‌‌های سال است. با دکوراسیون پاییزی می‌‌توانید حال و هوای پاییز را با تمام وجود احساس کنید. در اینجا چند مدل دکوراسیون پاییزی معرفی شده که با الهام از آنها می‌‌توانید فضای داخل خانه را همچون بیرون، پاییزی و در عین حال زیبا نمایید. بدین ترتیب می‌‌توانید به راحتی با فصل جدید کنار آمده و از لحظه‌‌های زندگی تان لذت ببرید.

رنگ‌‌های پاییزی

هنگام دکوراسیون خانه به شکل پاییزی یادتان باشد، رنگ‌‌هایی مانند نارنجی، زنگار و زرد طلایی باید به کار گرفته شوند. البته می‌‌توان از رنگ‌‌های قهوه ای، قرمز و قهوه ای متمایل به زرد نیز استفاده کرد.

استفاده از کارهای هنری پاییزی

کارهای هنری پاییزی می‌‌توانند بلافاصله حال و هوای پاییزی به خانه بدهند. از طرفی فصل پاییز، فصل کدوحلوایی است. می‌‌توانید با استفاده از این میوه خوش طعم و جالب، محیط اتاق تان را تزئین کنید. به طور مثال، حلقه گل با برگ‌‌های پاییزی و کدو حلوایی‌‌های کوچک درست کنید .

 

یا خیلی ساده می‌‌توانید زیر طاقچه اتاق تان، ریسه ای از برگ‌‌های پاییزی آویزان کنید و شکل پاییزی به آن بدهید.

 

 

خانه زیبای پاییزی
گلدانی از کدو حلوایی

می توانید گلدانی زیبا از کدو حلوایی و گل‌‌های رنگارنگ پاییزی درست کنید و در هر کجای خانه که مایل بودید قرار دهید. از گل‌‌های زیبای پاییزی می‌‌توان به داوودی، بنفشه، قرنفل و مینا اشاره کرد .

 

 

خانه زیبای پاییزی
آویز برگ‌‌های پاییزی

آویزها معمولا هر کجا که قرار گیرند، جلوه زیبایی به آن مکان می‌‌دهند. پس بد نیست آویزی زیبا از برگ‌‌های به رنگ قهوه ای، زرد و قرمز بسازید و در جایی در خانه استفاده کنید. می‌‌توانید به جای استفاده از برگ‌‌های طبیعی از نوع مصنوعی آن نیز استفاده کنید .

 

 

خانه زیبای پاییزی
تاج گل از برگ‌‌های چنار

تاج گل از برگ‌‌های خشک شده درخت چنار، به هر کجا از خانه که نصب شوند، جلوه زیبایی به آن مکان می‌‌دهند. با استفاده از شاخ و برگ‌‌های خشک شده، تاج گل زیبایی درست کنید و با نصب آن روی دیوار و یا ورودی در خانه‌تان، حس و حال پاییزی به آن بدهید .

 

 

خانه زیبای پاییزی
شمع‌‌های پاییزی

روی شمع‌‌های الکترونیکی، چند برگ خشک شده در حیاط تان را با نواری زیبا ببندید و به آن ظاهری پاییزی بدهید. این شمع‌‌ها را هرجا که دوست داشته باشید، مانند اتاق نشیمن یا روی میز غذاخوری، می‌‌توانید بگذارید و از آنها لذت ببرید .

 

 

خانه زیبای پاییزی
تخته سیاه پاییزی

با استفاده از یک سینی قدیمی و شاخ و برگ‌‌های خشک پاییزی می‌‌توانید تخته سیاه خوشامدگویی درست کرده و روی در خانه نصب کنید .

 

 

خانه زیبای پاییزی
اتاق ناهار خوری

چیدن میز غذاخوری در اتاق ناهارخوری به شکل پاییزی، فضای اتاق را بسیار زیبا و دل انگیز می‌‌کند و احساس گرمی و دنجی به شما و خانواده تان و همچنین مهمان‌‌هایتان می‌‌دهد.

سه نمونه از اتاق‌‌های ناهارخوری به شکل پاییزی است.

 

 

خانه زیبای پاییزی

 

 

خانه زیبای پاییزی

 

 

خانه زیبای پاییزی
 

شومینه

شومینه در فصل‌‌های پاییز و زمستان، حس و حال خوبی به محیط می‌‌دهد. بنابراین اگر در خانه تان شومینه دارید، می‌‌توانید روی آن را با شاخ و برگ‌‌ها و آثار هنری پاییزی، به رنگ پاییز درآورید).

 

 

خانه زیبای پاییزی

 

 

خانه زیبای پاییزی

قاب عکس‌‌های ساده و زیبا

چند قاب عکس خریداری کرده و یا خودتان درست کنید و آنها را با شاخ و برگ‌‌ها و نقاشی‌‌ها و نوشته‌‌های پاییزی تزئین کنید و روی طاقچه یا دیوار اتاق تان نصب کنید .

 

 

خانه زیبای پاییزی
اتاق نشیمن

هوای خنک‌تر همیشه نوید رفتن به مکانی گرم و دلنشین را می‌‌دهد. بنابراین بهتر است اتاق نشیمن را نیز به رنگ‌‌های پاییزی درآورید تا از فضای دل انگیز موجود لذت ببرید .

 

 

خانه زیبای پاییزی
رایحه خوش

دکوراسیون پاییزی با استفاده از رایحه‌‌های خوش پاییزی تکمیل می‌‌شود. با استفاده از دارچین، کدو حلوایی، میخک و جوز هندی، خانه تان را خوش عطر کنید .

خانه زیبای پاییزی

امیدواریم از این مطلب بهره کافی را برده باشید ، بزودی با شما همراه خواهیم بود در یک مطلب تازه تر از دنیای دکوراسیون داخلی

گروه مهندسی اصفهان دکور آرزوی بهترینها را برای شما دارد.

لینک منبع

امتیاز شما به این مطلب

دکمه بازگشت به بالا