دانستنی های دکوراسیون

تغییر دکوراسیون مقرون به صرفه با رنگ آمیزی کف!

با اصفهان دکور در یک مطلب تازه از دکوراسیون داخلی همراه باشید :

اصولا کفپوش ها تاثیر به سزایی در زیبایی دکوراسیون داخلی ما دارند، رنگ کفپوش ها تاثیر به سزایی در ترکیب رنگی فضایی شما خواهد داشت، اما تعویض و تغییر کفپوش ها علاوه بر صرف وقت بسیار مورد مقرون به صرفه ای نمی باشد، رنگ کردن کفپوش ها برای این منظور ایده ی جسورانه ای است که شما هم می توانید برای سال جدید به کمک آن به فضای خود رنگ و بویی تازه ببخشید، پس با ما همراه باشید تا با هم این ایده ها را مرور کنیم.

 

تغییر دکوراسیون با رنگ آمیزی,دکوراسیون داخلی خانه

رنگ سفید باعث درخشش و دوچندان شدن نور در فضای داخلی شما می شود

رنگ سفید بزنید!
نگاه خیلی ها به رنگ سفید نگاهی سرسختانه و نگران است، اما آن را ساده تر ببینید، رنگ سفید باعث درخشش و دوچندان شدن نور در فضای داخلی شما می شود، از طرفی به دلیل خنثی بودن این رنگ به سادگی با سایر رنگ ها ترکیب می شود و باعث می شود که زیبایی سایر عناصر در فضای شما دو چندان شود.

 

تغییر دکوراسیون مقرون به صرفه,تغییر دکوراسیون کفپوش

گاهی وقت ها رنگ سفید خالص در فضای شما جلوه ای ندارد، می توانید آن را به خاکستری تبدیل کنید

خاکستری را فراموش نکنید!
گاهی وقت ها رنگ سفید خالص در فضای شما جلوه ی زیبایی را ندارد، این امر به دلیل عوامل بسیاری اعم از نورپردازی و رنگ سایر عناصر و … است، در چنین مواردی به سادگی می توانید سفید را از حالت خالص بودن خارج کنید و آن را تبدیل به خاکستری کنید، یکی از ویژگی های منحصر به فرد رنگ خاکستری این است که وقتی به عنوان رنگ پس زمینه قرار می گیرد سبب می شود که سایر رنگ ها در فضا خودشان را به خوبی نشان دهند.

 

نحوه رنگ کردن کفپوش ها,نکاتی برای تغییر دکوراسیون

اگر بین دو رنگ سفید و خاکستری مانده اید می توانید هردوی آن را به صورت راه راه استفاده کنید

کفپوش خود را راه راه کنید!
اگر شما نمی توانید انتخاب درستی میان رنگ های سفید و خاکستری که بهم نسبتا نزدیک هم هستند یکی را انتخاب کنید، پس هر دوی آن ها را برای فضای داخلی خود استفاده کنید! این یک طراحی نسبتا سریع، ارزان و آسان برای تغییر فضای داخلی شما می باشد، که می توانید به سادگی در هر فضایی از اتاق خواب تا نشیمن از آن استفاده کنید.

 

رنگ آمیزی پله ها,تغییر دکوراسیون پله ها

رنگ تیره حس تاکید بیشتری به فضا می بخشد از این رنگ ها برای فضاهای پرتردد استفاده کنید

رنگ تیره را انتخاب کنید!
هیچ دلیلی وجود ندارد که شما حتما از رنگ های روشن که منعکس کننده ی نور هستند برای کفپوش های خود استفاده کنید، رنگ های تیره حس تاکید بیشتری به فضای شما می بخشند و به سادگی می توانید از این رنگ ها برای فضاهای پرتردد خود مانند آشپزخانه ها، راهروها، حمام ها و… استفاده نمایید.

 

دکوراسیون داخلی خانه,نحوه رنگ کردن کفپوش ها

به کفپوش خود با هنر پتینه روحی دوباره ببخشید

پتینه را امتحان کنید!
به کفپوش خود با هنر پتینه روحی دوباره ببخشید، این کف پوش به خوبی برای فضاهایی با دکوراسیون تلفیقی مناسب می باشد، تصور کنید کفپوش شما حالت قدیمی و کلاسیک داشته باشد و در کنار آن از مبلمان به سبک مدرن استفاده کنید! برای این منظور تنها کافی است از یک متخصص کمک بگیرید و کفپوش های خود را از حالت همیشگی خارج کنید.

 

نحوه رنگ کردن کفپوش ها,نکاتی برای تغییر دکوراسیون

راه پله های خود را فراموش نکنید، با استفاده از رنگ ها ظاهری مدرن به فضای راه پله ی خود ببخشید

پله های خود را زیبا کنید!
راه پله های خود را فراموش نکنید، برای این منظور به سادگی با استفاده از قلم مو و طیف رنگ هایی خوش ترکیب ظاهری مدرن به فضای راه پله ی خود ببخشید، این کار ممکن است کمی وقت گیر باشد اما تاثیر بسیار زیاد و کاربردی در فضای شما خواهد داشت.

 

تغییر دکوراسیون کفپوش,تغییر دکوراسیون با رنگ آمیزی

اگر شما تمایل دارید فضایی منحصر به فرد داشته باشید، رنگ دیوار و کف خود را یک رنگ کنید

کف و دیوار را یک رنگ کنید!
اگر شما هم تمایل دارید که فضایی منحصر به فرد و هوشمندانه داشته باشید، با یک روش کاملا مقرون به صرفه رنگ دیوار و کف خود را یک رنگ کنید، و با این کار فضایی بدون درز و پیچیده خواهید داشت که به سادگی می تواند ظاهری متفاوت برای شما به وجود آورد.

 

فرش کردن پله ها با رنگ آمیزی,تغییر دکوراسیون کفپوش

اثری همانند صفحه ی شطرنج را با استفاده از رنگ های سیاه و سفید در کفپوش خود خلق نمایید

کفپوش خود را به زمین بازی تبدیل کنید!
طرح کفپوش های هندسی برای فضاهایی مانند حمام و آشپزخانه بسیار جذاب اما پر هزینه است، اگر شما هم شیفته ی این کفپوش ها شدید به سادگی می توانید اثری مشابه آن را  با رنگ ها خودتان بسازید. شما می توانید بسته به سلیقه و میزان توانمندی خود یک اثر مقرون به صرفه را خلق نمایید اثری همانند صفحه ی شطرنج با استفاده از رنگ های سیاه و سفید خلق نمایید.

 

رنگ آمیزی پله ها,تغییر دکوراسیون پله ها

با دو رنگ خاص و متضاد روی پله ها طرحی همانند فرش های قدیم را ایجاد کنیم

با رنگ پله های خود را فرش کنید!
همه ی ما تصوری از پله های مفروش شده با فرش های لاکی رنگ حاشیه دار را در ذهن خود داریم، کافی است از این ایده به روشی متفاوت استفاده کنیم و با دو رنگ خاص و متضاد روی پله ها طرحی همانند فرش های قدیم را ایجاد کنیم و به پله ها حال و هوایی دیگر ببخشید.

 

منبع : chidaneh.com

امیدواریم از این مطلب بهره کافی را برده باشید ، بزودی با شما همراه خواهیم بود در یک مطلب تازه تر از دنیای دکوراسیون داخلی

گروه مهندسی اصفهان دکور آرزوی بهترینها را برای شما دارد.

لینک منبع

5/5 - (1 امتیاز)

دکمه بازگشت به بالا